Ergün ÖZÇELİK kimdir ?

1963 Artvin doğumlu, üniversite mezunu, eğitimci kimliği ile uzun yıllardır ülkesi ve milleti için çalışmalarını sürdüren, Demokratik Sol Parti’de İlçe Yöneticiliği, İl Sekreterliği ve Parti Müfettişliği görevlerini başarıyla sürdürmüş olan Ergün ÖZÇELİK,.Türkiye de ilk olan Bursa’daki okullamızda Gönüllü Aile Birliklerini Bir çatı altında toplamak amacıyla Bursa Okul Aile Birlikleri Dayanışma ve Kültür Derneği’ni kurmuştur.

Dernek 2001 yılından 2007 yılına kadar çeşitli çalışmalara ve başarılara imza atmıştır. 196 Pazar boyunca uzmanlarla birlikte Bursa daki okullamızda ücretsiz yapılma özelliği olan bu güzel projeyle Anne-baba-çocuk Eğitimi seminerlerini düzenlemiş olup geleceğe katkısı olacak çalışmalar yapmıştır. Üreten ve çalışan bir insan olması nedeniyle gençlerin toplumdaki önemini her zaman vurgulamış, onların iyi yetişmesinin iyi bir eğitimle gerçekleşeceğini  savunmuştur. Bu düşüncesiyle Türkiye de eşi benzeri olmayan Bir İnsan Değişirse Projesi’nin mimarı olmuştur.

 Bir İnsan Değişirse  kapsamında  geçen yıl Olay Tv de Bu yıl da Bursa Tv de  Veren Eller ile Alan Ellerin buluştuğu Proje de 17 İlçe yi dolaşıp 94 bin km yol yaparak 600 başarılı öğrencimize Can Suyu olan bu Burs Programı’nı gerçekleştirmiştir. 

Türkiye’de örnek olacak projelerle Bursa-Yıldırım’da Bireysel çabalarla yaptığı çalışmalarda mahalle mahalle gezerek  her zaman halkın içinde olan,onların kalbine dokunan Ergün ÖZÇELİK ve ekibi projelerine agazete bünyesinde devam etmektedir.

Çalışmalarının tamamı birinsandegisirse.com web adresinde günlük olarak yayınlanıyor. Sn. ÖZÇELİK çalışmalarıyla insanların gönlüne taht kurmuştur.